Bezvýkopové opravy

Bojíte se, že oprava kanalizace naruší chodník nebo silnici? Umíme to jinak!

Bezvýkopové práce jsou oproti výkopovým pracím výhodné z provozního a ekonomického hlediska. Nejsou tak nákladné a doba odstávky provozu je snížena na minimum. Navíc jsou vhodné pro všechny typy materiálů potrubí!

Neprůchodné či jinak poškozené kanalizační potrubí může způsobit mnoho nepříjemných problémů. Odpadní voda může prosáknout do okolní půdy, což může vést až ke zřícení vozovky. Veškerým škodám se dá předejít údržbou, a to vysokotlakým čištěním a monitoringem potrubí.

Sanace kanalizace zahrnuje zjištění závad a následnou opravu, kdy pomocí bezvýkopové technologie kanalizaci zrekonstruujeme.

Provádíme moderní metody oprav vad kanalizací a dalších obdobných potrubí, které se rozdělují na dva základní způsoby opravy – sanačními vložkami nebo rukávcem. Rozdíl spočívá v tom, že vložka je omezená délkou, zatímco rukáv nikoli. Zařídíme také opravy šachet a jímek.

OPRAVY SANAČNÍMI VLOŽKAMI

S rezavou vodou a prasklým potrubím si snadno poradíme i bez nákladných výkopových prací. Opravíme poškozené místo pomocí sanačních vložek, které lehce přilnou k vlhké stěně potrubí.
... více informací

OPRAVY SANAČNÍM RUKÁVCEM

Při opravě kanalizace o větším průměru používáme vysoce odolné sanační rukávce s dlouholetou životností. Ihned po opravě obnovíme provoz a redukujeme tak trvání opravy, které by bylo při výkopových pracích značné.
... více informací

OPRAVY ŠACHET A JÍMEK

Potřebujete opravit jímku? Prosakuje?
... více informací